Нормативна база документів Пирятинської ОТГ Створено за підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини

Пошук документів

Рішення виконкому №71 Про територіальні місцеві формування цивільного захисту на території Пирятинської міської ради

Видавник
Виконавчий комітет
Статус
Чинний
Тип документа Рішення виконкому
Від
26.02.2019

Текст документа

ПИРЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26.02.2019                                                                                         № 71

 

Про територіальні місцеві формування цивільного захисту на території Пирятинської міської ради

 

Відповідно до статей 36, 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 № 787 „Про затвердження Порядку утворення, завдання та функції формувань цивільного захисту“, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 31.01.2015 № 113 „Про затвердження Примірного положення про формування цивільного захисту“ та з метою оперативного проведення аварійно-рятувальних заходів, дієвого реагування на надзвичайні ситуації техногенного чи природного характеру, виконавчий комітет міської ради:

          

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити:
  1. положення про територіальні місцеві формування цивільного захисту на території Пирятинської міської ради (додаток 1);
  2. склад територіальних місцевих формувань цивільного захисту на території Пирятинської міської ради (додаток 2);
  3. план приведення у готовність, порядок розгортання територіальних місцевих формувань цивільного захисту на території Пирятинської міської ради та суб’єкт, на якому буде розгортатись формування (додаток 3).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради  Вараву М.В.

 

 

 

Міський голова                                                                              О.РЯБОКОНЬ